021-91300310
iran.margoon@gmail.com
اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج
جرثقیل مارگُن : اجاره انواع جرثقیل در سراسر کشور
جرثقیل تاور

جرثقیل تاور در زاهدان

اجاره جرثقیل تاور در زاهدان

جرثقیل تاور زاهدان, اجاره جرثقیل تاور زاهدان , کرایه جرثقیل تاور زاهدان , فروش جرثقیل تاور در زاهدان, خرید جرثقیل تاور در زاهدان , جرثقیل برجی در زاهدان

جرثقیل تاور

فروش جرثقیل برجی در زاهدان

مطالبی درباره جرثقیل:

یکی از مهم ترین قسمت های جرثقیل جک های تعادلی آن می باشد که در این قسمت کاملا در مورد جکهای تعادلی و ایمنی آن صحبت خواهیم نمود جک تعادلی همان طور که از نامش پیداست وسیله ای برای افزایش استحکام و پایداری دستگاه می باشد. به زبان دیگر فشار وارده از جرثقیل توسط جکها به زمین منتقل می شود.

موارد ایمنی هنگام کار با جرثقیل ها

افراد زیر که به طور مستقیم یا غیر مستقیم در عملیات باربرداری فعالیت می نمایند دارای شرایط و ویژگی هایی هستند که در این بخش بررسی می شود.

  •   راننده ( Crane Operator)
  • ریگر (Rigger) یا سیم بکسل انداز
  • علامت ده (Banksman /  Signaler)
  • مسئول عملیات (PIC . Person In Charge)
  • فرمانده عملیات (Leader)
  • تعمیر کار جرثقیل

برای داشتن یک محیط کار ایمن و انجام اصولی عملیات باربرداری چه به صورت سبک و چه به صورت سنگین می بایست مراحل زیر را انجام داد. آموزش. تمام نفراتی که درگیر در عملیات هستند می بایست آموزش های مقدماتی و پیشرفته مربوطه را به صورت تئوری و عملی طی نمایند و پس از موفقیت در آزمون، گواهینامه اتمام دوره را اخذ نمایند.

جرثقیل ۱۲۰ تن در زاهدان

توجه داشته باشید گروه جرثقیلی ایران مارگون تنها وظیفه معرفی جرثقیل مربوط به پروژه شما را دارد و کلیه مسئولیت اجرا پروژه بر عهده راننده می باشد.

 

سایر خدمات ایران مارگُن

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه

*