021-91300310
iran.margoon@gmail.com
اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج
جرثقیل مارگُن : اجاره انواع جرثقیل در سراسر کشور
جرثقیل تاور

جرثقیل تاور در سبزوار

اجاره جرثقیل تاور در سبزوار

جرثقیل تاور سبزوار , اجاره جرثقیل تاور سبزوار , کرایه جرثقیل تاور سبزوار , فروش جرثقیل تاور در سبزوار , خرید جرثقیل تاور در سبزوار , جرثقیل برجی در سبزوار

جرثقیل تاور

فروش جرثقیل برجی در سبزوار

مطالبی درباره جرثقیل:

دراکثر جرثقیل های متحرک کوچک و کارگاهی وزنه های تعادلی به صورت ثابت روی دستگاه نصب بوده و به اسانی جابه جا نمی گردد. اما در انواعی از جرثقیل های بزرگ و تناژ بالا وزنه های تعادلی به گونه ای طراحی شده اند که قابل جابجایی بوده و برای عملیات باربرداری خاص یا هنگام حرکت این گونه جرثقیل های از نوع و تعداد مناسب وزنه ها استفاده شده و به دستگاه نصب می شوند. (وزنه های تعادلی کمکی) وزنه های تعادلی باید طبق توصیه سازنده کاملا به دستگاه محکم شوند. نام سازنده وزنه و وزن هر یک از وزنه های تعادلی قابل جابجایی باید روی آن جک گردد. وزنه های تعادلی می بایست به علائم هشداردهنده تجهیز گردند. جرثقیل به دلیل تاثیر وزنه های تعادلی در حالات زیر می تواند از سمت عقب واژگون گردد وزنه های تعادلی مورد استفاده بسیار سنگین تراز پیکره بوم دستگاه باشند.

– دستگاه در حال بالا رفتن از یک شیب با بوم رو به بالا باشد.

– چهار تراش (Timber) نامناسب که زیرجک ها قرار می گیرد

– جکها به طور کامل باز نگردند.

 جکهای تعادلی (Outriggers)

همانطور که قبلا گفته شد جرثقیل برای انجام کار ایمن ابتدا می بایست در جای مناسب مستقر و پس از استقرار درست برای انجام کار آماده شود.

جرثقیل ۱۲۰ تن در سبزوار

توجه داشته باشید گروه جرثقیلی ایران مارگون تنها وظیفه معرفی جرثقیل مربوط به پروژه شما را دارد و کلیه مسئولیت اجرا پروژه بر عهده راننده می باشد.

 

جرثقیل ایران مارگون فعال در سراسر ایران

سایر خدمات ایران مارگُن

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه

*