021-91300310
iran.margoon@gmail.com
اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج
جرثقیل مارگُن : اجاره انواع جرثقیل در سراسر کشور
جرثقیل 45 تن

جرثقیل ۴۵ تن در زاهدان

اجاره جرثقیل ۴۵ تن در زاهدان

جرثقیل ۴۵ تن زاهدان , اجاره جرثقیل ۴۵ تن زاهدان , کرایه جرثقیل ۴۵ تن زاهدان , جرثقیل چهل و پنج  تن در زاهدان

جرثقیل 45 تن

کرایه جرثقیل ۴۵ تن در زاهدان

مطالبی درباره جرثقیل:

حفاظت کامل تجهیزات فنی از اضافه بار به این موضوع تعلق دارد. المانهای نمونه در این باره کلاچ ایمنی و قفل کننده حرکت برگشتی می باشند. کلاچ ایمنی : وقتی بار اضافی کانوایر (با وجود حفاظت الکتریکی موتور از نظر فنی نتواند موتور را خاموش کند، این کلاچ بین موتور درایو و وسیله کشش (تسمه، زنجیر حمل ونقل و مانند آن) در نظر گرفته می شود. حفاظت اضافه بار را می توان برای مثال توسط کلاچ لغزشی انجام داد، که با میزان تجاوز از محدوده بالایی بار مجاز متناسب است. در مثال نشان داده شده در شکل ۲-۶-۱۰ کلاچ الغزشی به عنوان ایمنی اضافه بار تقریبا ساده ای در نظر گرفته شده و به طور کلی آنجا قابل استفاده است که درایو یک طبقه چرخ زنجیر را نیز دارا باشد.

در صنایع فولاد سازی و در انبارها برای جابجایی شمش های فولاد، آهن قراضه و مانند آن از باربر مغناطیسی استفاده می شود. به دلایل ایمنی اغلب از یک باتری یدکی برای تامین موقت جریان برق در صورت افت برق شبکه استفاده می شود. آهنربا در شکل های آهن ربا گرد،اهن ربای تخت برای مواد پروفیلی،آهنربای چند قطبی برای کالاهای با سطوح نامنظم و اهنربا با بازوهای گیرنده برای مواد شل و رها مانند براده ها و تراشه ها تولید می شود.

جرثقیل ۴۰ تن در زاهدان

توجه داشته باشید گروه جرثقیلی ایران مارگون تنها وظیفه معرفی جرثقیل مربوط به پروژه شما را دارد و کلیه مسئولیت اجرا پروژه بر عهده راننده می باشد.

 

جرثقیل ایران مارگون فعال در سراسر ایران

 

۲ ۳۱۰ ۳۰۰ ۰۹۲۱

جهت تماس از سراسر ایران

 

۳۱۰ ۳۰۰ ۹۱ ۰۲۱

شعبه مرکزی

سایر خدمات ایران مارگُن

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه

*