021-91300310
iran.margoon@gmail.com
اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج
جرثقیل مارگُن : اجاره انواع جرثقیل در سراسر کشور
جرثقیل 35 تن

جرثقیل ۳۵ تن در سبزوار

اجاره جرثقیل ۳۵ تن در سبزوار

جرثقیل ۳۵ تن سبزوار, اجاره جرثقیل ۳۵ تن سبزوار, کرایه جرثقیل ۳۵ تن سبزوار, جرثقیل سی و پنج  تن در سبزوار

جرثقیل 35 تن

کرایه جرثقیل ۳۵ تن در سبزوار

مطالبی درباره جرثقیل:

در وضعیت عملیاتی ، زاویه تحرک عمودی آن از منفی ۱۲ درجه الی مثبت ۸۲ درجه است. ظرفیت تنها مدل ساخته شده این نوع جرثقیل (گروو gtk1100 )95 تن است. از دیگر ویژگی های این دستگاه می توان به حداکثر ارتفاع باربرداری ۱۴۳ متری و شعاع دسترسی ۶۰ متر در هنگام کار با آن ، اشاره نمود. این دستگاه ویژه باربرداری و نصب در ارتفاع بالا- مانند کاربرد در نصب توربین های بادی و ساختمان های بلند تولید شده است.

 انواع جرثقیل متحرک بندری :

جرثقیل های متحرک ساحلی

جرثقیل های متحرک ساحلی یا بندری نوع خاصی از جرثقیل های بندری بوده و با طراحی خاص برج و بوم از سایر جرثقیل های متحرک زمینی متمایز هستند که دارای بوم برجی با ارتفاع ثابت و جیب شبکه ای می باشند این جرثقیل در انواع ریز بندی زمینی ( چرخ لاستیکی و ریلی و دروازه ای و معمولی ) و شناور ( ثابت ، چرخ لاستیکی و ریلی ) عرضه می گردد . شایان ذکر است که نوع چرخ لاستیکی این ماشین ها مانند سایر جر ثقیل های متحرک زمینی قادر است بدون محدودیت جابجا شود و ظرفیت متعارف دستگاه های موجود از ۴۰ الی ۲۰۰ تن می باشد.

جرثقیل ۳۰ تن در سبزوار

وجه داشته باشید گروه جرثقیلی ایران مارگون تنها وظیفه معرفی جرثقیل مربوط به پروژه شما را دارد و کلیه مسئولیت اجرا پروژه بر عهده راننده می باشد.

 

جرثقیل ایران مارگون فعال در سراسر ایران

 

۲ ۳۱۰ ۳۰۰ ۰۹۲۱

جهت تماس از سراسر ایران

 

۳۱۰ ۳۰۰ ۹۱ ۰۲۱

شعبه مرکزی

سایر خدمات ایران مارگُن

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه

*