021-91300310
iran.margoon@gmail.com
اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج
جرثقیل مارگُن : اجاره انواع جرثقیل در سراسر کشور
جرثقیل 100 تن

جرثقیل ۱۰۰ تن در زاهدان

اجاره جرثقیل ۱۰۰ تن در زاهدان

جرثقیل ۱۰۰ تن زاهدان , اجاره جرثقیل ۱۰۰ تن زاهدان , کرایه جرثقیل ۱۰۰ تن زاهدان , جرثقیل صد تن در زاهدان

جرثقیل 100 تن

کرایه جرثقیل ۱۰۰ تن در زاهدان

مطالبی درباره جرثقیل:

نکات مهم در چنگکها – برای حفاظت در برابر سایش باید طنابها در تیر بالایی به واسطه بوش یا غلتکهای راهنمای ساخته شده از فولادهی سختکاری شده، هدایت شوند، – طناب نگهدارنده فقط در زمان کوتاهی تمام بار بالابر را تحمل میکند و بنابراین باید طراحی شود، – به دلیل سایش بالا، چنگک ساخته شده با اجزای قابل تعویض و از مواد ضد سایش مرجح است. – پوسته ها از St37 یا St52 تولید می شوند، – برای مفاصل از یاتاقان لغزشی یا غلتشی استفاده شود. یاتاقان لغزشی با میله سختکاری شده در بوشهای ساخته شده از مواد استحکام بالا باشد، – کاربردهای ضربه ای به یک روانکاری بعدی نیاز دارد و – بخش دندانه ای (تیغه ) در مفاصل B (شکل ۲-۵-۱۰) باید همزمان پوسته های چنگک را محافظت کنند.

۹ – ۵ – ۲ تجهیزات گرفتن بار تجهیزات گیرنده بار، بار را به صورت خودکار، بدون انطباق شکل بر می دارند. آنها برداشت و تحویل سریع آسان و ممکن می سازند، لیکن نیازهای ویژه ای برای کالای برداشت شونده دارند. ا بلند کننده تحت خلا (واکیومی) و بلندکننده مغناطیسی (آهنربایی) (شکل ۲-۵-۱۳) نمونه هایی از این نوع LAM کاهش ایمنی نگهداری بار و خطر سقوط ناگهانی بار باید شیوه های تامین ایمنی در ارتباط با این LAM مصرانه ها برداشت و تحویل سریع آسان و کنترلی بارزهایی از این نوع LAM می باشند.

جرثقیل ۸۰ تن در زاهدان

جرثقیل ۱۲۰  تن در زاهدان

توجه داشته باشید گروه جرثقیلی ایران مارگون تنها وظیفه معرفی جرثقیل مربوط به پروژه شما را دارد و کلیه مسئولیت اجرا پروژه بر عهده راننده می باشد.

 

جرثقیل ایران مارگون فعال در سراسر ایران

 

۲ ۳۱۰ ۳۰۰ ۰۹۲۱

جهت تماس از سراسر ایران

 

۳۱۰ ۳۰۰ ۹۱ ۰۲۱

شعبه مرکزی

سایر خدمات ایران مارگُن

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه

*